Посмотреть весь каталог

Поширені запитання:

Поширені запитання

Ласкаво просимо до інтернет-магазину мототехніки MOTOANGEL

Дорогі любителі мототехніки! Якщо ви читаєте цей текст, можна сміливо стверджувати, що для вас запах бензину не замінить ніякі інші аромати світу, а потужний звук мотору двоколісного друга викликає тільки приплив сил і гарного настрою. А ще – що ви віддаєте перевагу швидкості та вітру в обличчя лежанню на дивані перед увімкненим телевізором. Інтернет-магазин мототехніки «MOTOANGEL» дозволить вам задовольнити усі свої потреби у виборі техніки та аксесуарів, якщо ви почуваєтеся справжнім байкером.

Уживані мотоцикли представлені всіма класами, від дорожніх та туристичних - до ендуро та чоперів. Крім того, що ми відбираємо в наш інтернет-магазин тільки якісні товари за невисокими цінами, ми також дбаємо про сервіс та якість обслуговування наших клієнтів, надаючи консультації та відповідаючи на ваші запитання не лише до покупки, а й після неї.

Мототехніка легально завезена в Україну і має всі документи для реєстрації МРЕВ. Вся техніка представлена в нашому інтернет-магазині є в наявності. Фотографії, пробіги оригінальні та відповідають заявленим даним. Ми готові привезти на замовлення будь-яку техніку, яку Ви собі обрали.

Ми дбаємо про наших клієнтів і хочемо, щоб кожен із них знайшов у нашому інтернет-магазині саме те, що потрібно йому ще й за невеликі гроші і при цьому отримував товар гідної якості. Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти ставали постійними і приводили до нас за покупками своїх друзів, а для цього просто зобов'язані надавати якісний недорогий товар і хороший сервіс.