Посмотреть весь каталог

Поширені запитання:

Поширені запитання

Відповіді на поширені запитання

Запитання: з якої країни ви привозите мотоцикли?

Відповідь: 95% мотоциклів привезено зі Швейцарії.

Запитання: яку передпродажну підготовку проходять мотоцикли?

Відповідь: Ми не проводимо передпродажну підготовку техніки, залишаючи право вибору витратних та змащувальних матеріалів за покупцем. У деяких випадках мотоцикл може бути просто помитий, при цьому покупець бачить реальний стан мотоцикла без приховування будь-яких недоліків.

Запитання: які документи входять у вартість мотоциклу?

Відповідь: Абсолютно всі мотоцикли, які є у нас розмитнені. При покупці Ви отримуєте: довідку рахунок, транзитний номер, закордонний тех. паспорт, митну декларацію, переклад тех. паспорта, сертифікат (йде тільки з мотоциклами, які були ввезені після введення обов'язкової сертифікації, на мотоцикли з раніших партій діє відписка від сертифікації)

Запитання: можлива постановка мотоциклу на облік у чернігові?

Відповідь: Усі мотоцикли у продажу не стоять на обліку. Першу постановку здійснює покупець. За наявності паспорта, ідентифікаційного коду та суми для першої постановки на облік Ви можете зареєструвати мотоцикл у м. Чернігів.

Запитання: ви привозите мотоцикли без документів?

Відповідь: Ні, ми не привозимо мотоцикли без документів. Биті, на запчастини у тому числі.

Запитання: чи здійснюється відправлення мотоциклу наложеним платежем у інше місто без приїзду покупця?

Відповідь: Ні, якщо Ви не бажаєте приїжджати дивитися мотоцикл, то можете здійснити грошовий переказ через банк, надіслати копії своїх документів ел. поштою, щоб ми могли виписати довідку рахунок та мотоцикл буде відправлено будь-якою зручною для Вас службою доставки.

Запитання: можна забронювати мотоцикл на визначений термін?

Відповідь: Так, можна. Сума застави обумовлюється виходячи з вартості мотоцикла, що цікавить і терміну, на який бажаєте його притримати.

Запитання: у якій валюті виконується розрахунок?

Відповідь: У гривні, у доларах США, у євро. Найкраще у доларах.

Запитання: яка гарантія поширюється на ваші мотоцикли?

Відповідь: Ми не даємо гарантію на наші мотоцикли, тому що не проводимо їм будь-який ремонт і не проводимо розбір двигуна та інших вузлів. Покупець повинен самостійно оцінити стан мотоцикла, що його цікавить, ми їх купуємо на таких же правах, як і Ви у нас.